FOTOWOTAIKA KROK PO KROKU

Fotowoltaika Liszki

Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie małopolskim w gminie Liszki to bardzo dobra inwestycja. Całość pieniędzy zwróci się po około 7 latach, jednak niezależność energetyczna oraz bezpieczeństwo jest nie do przecenienia.

Naszą misją jest sprawić, żeby polskie domy stały się bardziej ekologicznymi. To dlatego zajmujemy się montażem fotowoltaiki. Uważamy że jest to sposób nie tylko na tani prąd, ale również tanie ogrzewanie.

Fotowoltaika Liszki montaż


Liszki to kolejna gmina, którą odwiedziliśmy z montażem fotowoltaiki. Instalację na domu w Liszkach o mocy 3,2 kWp zamontowaliśmy w jeden dzień. Jego właściciele, będą korzystać z darmowej energii przez co najmniej 20 lat.

Fotowoltaika Liszki

Fotowoltaika Liszki montaż


Montaż paneli fotowoltaicznych – Liszki pod Krakowem


Orientacja dachu południowa z delikatnym odstępstwem na zachód.
Dach pokryty blachodachówką zdecydowaliśmy się więc na sprawdzoną konstrukcję aluminiową montowaną na śrubach dwugwintowych wkręcanych w krokwie.

Dane techniczne instalacji fotowoltaicznej zlokalizowanej w gminie Liszki

  • Fotowoltaika – miejsce montażu: gmina Liszki
  • Instalacja fotowoltaiczna o mocy: 3,2 kWp
  • Falownik marki Growatt
  • Panele polskiego producenta: ML system 320 W
  • Nachylenie dachu: ok 40 stopni
  • System montażu: śruby dwugwintowe
  • Falownik: Inwerter fotowoltaiczny Growatt
  • Panele: ML system 320 W

Zachęcamy wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych w gminie Liszki i okolicach do montażu paneli fotowoltaicznych. Jest to naprawdę dobra inwestycja na lata.

Polecamy korzystać z usług tylko sprawdzonych firm zajmujących się montażem fotowoltaiki.

Jeśli mieszkasz w województwie małopolskim, najlepiej jeśli monterzy również będzie z tego województwa. Wyeliminuje to sporo problemów logistycznych.

Fotowoltaika Chrzanów; Fotowoltaika Libiąż; Fotowoltaika Mogilany; Fotowoltaika w gminie Krzeszowice; Fotowoltaika Czernichów; Fotowoltaika Chrzanów

Polecamy usługi naszej firmy oraz zapraszam do kontaktu. Montujemy fotowoltaikę głównie na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Podobne wpisy