FOTOWOLTAIKA LIBIĄŻ

Fotowoltaika Libiąż

Dlaczego montujemy fotowoltaikę na terenie Libiąża i okolic?


Naszą przygodę z fotowoltaiką rozpoczęliśmy w Libiążu. To tutaj zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych, to tutaj założyliśmy naszą firmę działającą w branży OZE oraz tutaj szlifowaliśmy nasze umiejętności w montażu instalacji fotowoltaicznych.

Od naszych początków minęło wiele lat, nasza firma wciąż się prężnie rozwija i pozyskuje nowych Klientów w Libiążu i okolicach. Ponieważ jesteśmy przekonani, że dostarczając instalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców Libiąża oraz okolic, pomagamy im w obniżeniu rachunków robimy to z uśmiechem na ustach i pełnym zaangażowaniem.

Fotowoltaika Libiąż

Fotowoltaika w Libiążu – dlaczego warto?Montaż instalacji fotowoltaicznej w Libiążu
Ponieważ Grupa Ekoterm Spółka z o.o. (Balansdom) ma siedzibę w Libiążu naturalnym obszarem naszej działalności jest to miasto. Na terenie Libiąża wykonujemy instalację fotowoltaiczne gruntowe oraz zlokalizowane na dachach.

W tym ostatnim przypadku wykonujemy montaż na blachodachówce, dachówce ceramicznej lub betonowej oraz na blachotrapezie (tak zwana płyta obornicka). Znacznie rzadziej wykonujemy montaż na papie oraz blasze łączonej na rąbek.

Pomagamy naszym klientom z Libiąża (i okolic) w wypełnieniu wszystkich formalności związanych

Pomagamy naszym klientom z Libiąża (i okolic) w wypełnieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej oraz uzyskaniem dofinansowania. Tak naprawdę po podpisaniu umowy z naszą firmą nie musisz o nic się martwić. W czasie kiedy my wypełniamy papiery, Ty możesz cieszyć się darmową energią ze słońca.


Fotowoltaika – dlaczego Balansdom z Libiąża?


Dlaczego polecam nasze usługi montażu fotowoltaiki mieszkańcom Libiąża i okolic?
To, że nasza firma ma siedzibę Libiążu ma wiele zalet dla naszych Klientów.

Dzięki temu dostarczamy panele fotowoltaiczne wprost z naszego magazynu. Ty nie musisz się martwić o dostawę, ponieważ w dniu montażu przywieziemy wszystkie materiały ze sobą.

fotowoltaika-dlaczego-Balansdom

Nie musisz się o nic martwić – wszystkim się zajmiemy

Poza tym zawsze możesz do nas podjechać (po wcześniejszym umówieniu) ustalić nurtujące cię kwestie. W razie potrzeby lub serwisu, zjawimy się u Ciebie w pierwszej kolejności. Jesteśmy firmą obecną na rynku już wiele lat o bardzo dobrych opiniach w Googlach.

Jak widzicie montaż instalacji fotowoltaicznych w Libiążu ma same korzyści.

Fotowoltaika Libiąż
A kiedy montaż u Ciebie?

Jeśli jesteś mieszkańcem Małopolski lub Śląska umów się na bezpłatną konsultację dotyczącą Programu Mój Prąd. Podczas rozmowy omówimy warunki oraz kwoty dofinansowania do fotowoltaiki. Szczególnie zachęcamy mieszkańców Krakowa, Libiąża, Alwerni, Babic, Oświęcimia, Krzeszowic, Trzebini oraz pobliskich miejscowości.

Możesz umówić się również z nami na miejscu Libiążu ul. Sienkiewicza 6. Prosimy o wcześniejszy kontakt.

Podobne wpisy