Fotowoltaika Libiąż
Fotowoltaika Libiąż – firma z doświadczeniem

Libiąż to miasto w którym znajduje się siedziba naszej firmy, która specjalizuje się w montażu fotowoltaiki. Naszą ambicją jest zamontować co najmniej 100 instalacji fotowoltaicznych w Libiążu. Cel jest ambitny ale wierzymy w to, że realny. Dlaczego?

Instalacje fotowoltaiczne Libiąż

Ponieważ jesteśmy przekonani o tym, że instalacje fotowoltaiczne poprawią jakość życia mieszkańców Libiąża. Poprzez własną produkcję energii z fotowoltaiki w Libiążu – swoim miejscu zamieszkania, zaoszczędzisz spore pieniądze na rachunkach za prąd i ogrzewanie.

Fotowoltaika Libiąż – firma z doświadczeniem

Każdą instalacje fotowoltaiczna, trzeba dobrze zaplanować i przemyśleć. Jesteśmy doświadczoną firmą, której podstawowa działalność to montaż mikroelektrowni. Decydując się na montaż fotowoltaiki w Libiążu, pamiętaj o tym, że najlepiej korzystać ze sprawdzonej, lokalnej firmy z dużym doświadczeniem.

Taką firmą jesteśmy.

Skupiając się głównie na terenie Małopolski i Śląska jesteśmy w stanie sprawnie dostarczyć i zamontować fotowoltaikę na dachu Twojego dom – bez opóźnień, bez ściemniania.

Dotacje do fotowoltaiki w Libiążu

W Polsce istnieją dwie podstawowe formy wsparcia do fotowoltaiki: program Mój Prąd oraz program Czyste Powietrze.

Z obu programów warto skorzystać, jednak to program Mój Prąd jest skierowany specjalnie do osób pragnących wytwarzać prąd w swoim domu.
Warto się spieszyć ponieważ nabór wniosków trwa do 31 marca 2023 roku. Kwota jaką możemy otrzymać do samej instalacji fotowoltaicznej wynosi 6000 zł, a w przypadku montażu dodatkowych elementów takich jak magazyn energii kwoty te będą wyższe. Więcej o programie przeczytasz tutaj.

Pamiętajcie, że w imieniu naszych Klientów załatwiamy wszelkie formalności związane z wymianą licznika energii oraz uzyskaniem dofinansowania. Z nami masz gwarancje dofinansowania!

Sąsiednie miasta, w których montujemy fotowoltaikę