FOTOWOTAIKA KROK PO KROKU
|

Fotowoltaika Małopolska – Kraków

Pomimo zmiany systemu rozliczeń na net-billing, zainteresowanie montażem paneli fotowoltaicznych w Krakowie nie słabnie. Wśród klientów rośnie świadomość znaczenia autokonsumpcji wytwarzanej energii.

Dlatego też coraz częściej dostajemy zapytania o banki energii, falowniki hybrydowe oraz elektryczne bufory do podgrzewania i przechowywania  ciepłej wody użytkowej. Inne pytania, które nurtują klientów, dotyczą systemu net-billing.

Jest to temat na osobny wpis i nie będę go tu teraz rozwijał. Na ten moment mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że fotowoltaika w Krakowie wciąż się opłaca. I to pomimo wzrostu cen instalacji fotowoltaicznych oraz zmiany systemu rozliczeń na net-billing. 

Montaż paneli fotowoltaicznych Kraków

W lutym ubiegłego roku wykonaliśmy montaż fotowoltaiki w Krakowie w okolicach ulicy Zakopianka. 

Dach kopertowy, kryty blachą trapezową. Strona południowa została w całości pokryta 9 panelami. W przyszłości klient zamierza rozbudować instalację o połać wschodnią i zachodnią. 

Konstrukcja pod fotowoltaikę – relacja z montażu fotowoltaiki w Krakowie

Konstrukcja została wykonana na mostkach trapezowych. Kable solarne poprowadzone wewnątrz budynku w przygotowanych wcześniej przez klienta peszlach (zabudowanych w ścianie). 

Falownik zamontowaliśmy w garażu. Uziemienie wbite w pobliżu, po drugiej stronie ściany garażu.

Krótkie podsumowanie montażu w Krakowie

Firma fotowoltaika Małopolska

Napisz do nas
i otrzymaj wycenę instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika Małopolska dotacje

Montaż paneli z dofinansowaniem z programu Mój Prąd

Miasta w których montujemy instalacje fotowoltaiczne – sprawdź nasze przykładowe realizacje

Fotowoltaika w gminie Krzeszowice; Fotowoltaika Czernichów; Fotowoltaika Kraków; Fotowoltaika Chrzanów; Fotowoltaika Libiąż; Fotowoltaika Mogilany

Podobne wpisy