O nas

O firmie


B alansDom to marka należąca do Grupy KMP spółka z o.o.
BalansDom to ludzie, których połączyła wspólna pasja do tworzenia i aranżacji wnętrz. Połączenie renowacji starego z kreowaniem nowego, industrialnego wnętrza - pozwoli nam dopasować się do gustów zarówno miłośników klasyki, jak i modernizmu. Majsterkowanie, renowacje oraz budownictwo towarzyszą nam od dawna. Wartości, którymi się kierujemy to profesjonalizm, zaufanie oraz entuzjazm.
 

O nas

Konrad - właściciel

O dkąd pamiętam interesowały mnie wystrój i aranżacja wnętrz. Z czasem tę pasję dostrzegli moi znajomi, którzy prosili mnie o pomoc w drobnych pracach remontowych. Zadowolenie bliskich z wykonanej przeze mnie pracy skłoniło mnie do zajęcia się tym zawodowo. I tak od sąsiedzkiej pomocy doszedłem do profesjonalnego świadczenia usług remontowo-budowlanych. Stworzenie BalansDom to kolejny krok na mojej drodze zawodowej. Po latach pracy w tej branży chcę zaoferować Państwu swoje doświadczenie i pasję.

Michał- ekspert od wykończeń wnętrz

O d ponad 7 lat stale pracuję w branży budowlanej. Przez lata udało mi się od podszewki poznać rynek nieruchomości oraz potrzeb remontowo-budowlanych zarówno klientów indywidualnych jak i deweloperów. W tego rodzaju inwestycjach nic już nie może mnie zaskoczyć. Jeżeli kupiłeś ostatnio mieszkanie lub zamierzasz odświeżyć obecne, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w jego wykończeniu.

Oferta

C o oferujemy?
Profesjonalny remont ścian - gładzie gipsowe - malowanie - cegła dekoracyjna

Kontakt

Zadzwoń lub napisz w sprawie wyceny/terminów

Telefon 533270210
Email [email protected]
 

Co mówią o nas klienci?
Małgorzata

Szybko i sprawnie przeprowadzony remont tarasu. Płytki dobrze się trzymają mimo kilkuletniej już ekspozycji na warunki atmosferyczne. Natomiast tynk akrylowy położony na ścianie wciąż prezentuje się znakomicie. Polecam serdecznie.


Tomasz

Remont kawalerki w kamienicy z lat 30 był dla wyzwaniem, które odkładałem z roku na rok. Zatrudnienie ekipy z BalasnDom, pomogło mi zrealizować moje wyzwanie. Oprócz profesjonalnie wykonanej pracy, ekipa służyła poradą w doborze materiałów oraz chętnie dzieliła się nowinkami technicznymi z branży remontowo-budowlanej. Polecam. Tomek


Wojciech z Krzeszowic

Ekipa z Balansdom przeprowadziła u mnie generalny remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Zakres prac obejmował: opróżnienie mieszkania ze starych gratów, nową instalację hydrauliczną, łazienkę, gładzie w pokojach wraz z malowaniem, płytki w kuchni i przedpokoju, panele w pokojach oraz wymiana wszystkich drzwi, montaż oświetlenia. Ze wszystkich prac jestem zadowolony w 100%..

+48 533 270 210


Zadzwoń do nas. Razem pomożemy Ci zrealizować twoje marzenie o pięknym mieszkaniu