Fotowoltaika Oświęcim
Fotowoltaika w Oświęcimiu to dobra inwestycja

Naszą ofertę montażu fotowoltaiki w Oświęcimiu kierujemy do osób indywidualnych, którzy posiadają dom jednorodzinny.

Fotowoltaika Oświęcim – jak wygląda montaż?

Montaż fotowoltaiki w Oświęcimiu wykonujemy według najlepszych standardów bezpieczeństwa. Przejście przewodów z dachu do pomieszczenia, w którym znajduje się falownik jest wykonane szczelnie i bezpiecznie. Wszystkie instalacje fotowoltaiczne w Oświęcimiu są uziemiane oraz dokładnie sprawdzane.

Jakie produkty stosujemy? Instalacje fotowoltaiczne Oświęcim

Instalacje fotowoltaiczne montowane w Oświęcimiu opieramy na wysokiej jakości podzespołach: m.in. polskich panelach fotowoltaicznych firmy ML System oraz niezawodnych inwerterach marki Growatt. Dodatkowo stosujemy kable 6 mm, co eliminuje potencjalne straty energii z Twojej instalacji.

Korzystając z usług naszej firmy gwarantujemy:

  • złożenie wniosku o dofinansowanie w kwocie 6 000 zł z programu Mój Prąd (100% skuteczności złożonych wniosków)
  • bezpłatną konsultację
  • znakomity (najprawdopodobniej najlepszy) stosunek jakości do ceny

Dofinansowania do fotowoltaiki w Oświęcimiu

Nasza firma zajmuje się również pozyskiwaniem dofinansowania do fotowoltaiki dla naszych Klientów z Oświęcimia i okolic. Z rządowych programów na rozwój OZE w Polsce można uzyskać 6 000 zł na instalacje fotowoltaiczną. Mowa tutaj o programie Mój Prąd 4.0+ Warto się śpieszyć ponieważ obecny nabór trwa do 31.03.2023 roku i na ten moment nie wiadomo czy zostanie przedłużony.

Sprawdzone firmy montaż paneli fotowoltaicznych Oświęcim

Jesteśmy sprawdzoną firmą z doświadczeniem, która zajmuje się od wielu lat montażem fotowoltaiki. Nasza siedziba znajduje się w okolicy Oświęcimia – Libiążu. Bliskie sąsiedztwo pozwala nam szybko dojechać do Klienta. Dodatkowo cena instalacji fotowoltaicznych dla miast w bliskim sąsiedztwie naszej firmy jest zawsze niższa ponieważ odpadają koszty logistyczne.

Sąsiednie miasta, w których montujemy fotowoltaikę