Fotowoltaika Krzeszowice
Balansdom to sprawny i bezpieczny montaż instalacji fotowoltaicznych w Krzeszowicach

Krzeszowice to miasto położone w województwie małopolskim z liczbą mieszkańców ok. 10 tysięcy. Bliskie sąsiedztwo Krakowa oraz dobra komunikacja to jedne z licznych atutów Krzeszowic.

Fotowoltaika Krzeszowice

Krzeszowice to miasto, które ciągle się zmienia. Prowadzone są w nim liczne inwestycje (m.in. w instalacje fotowoltaiczne) zmierzające do poprawy jakości powietrza w gminie i okolicach.

Uważamy, że zmiany na lepsze warto zacząć od siebie, od swojego domu, od poprawy jego energooszczędności. Ocieplenie, montaż paneli fotowoltaicznych, ogrzewanie wody użytkowej energią z fotowoltaiki – są to zmiany, które warto wykonać. Podczas planowania termomodernizacji domu warto zapoznać się z programem Czyste powietrze

Dlaczego warto założyć fotowoltaikę
Dlaczego warto założyć fotowoltaikę?

Dlaczego warto zainwestować w instalację fotowoltaiczną w Krzeszowicach?

Instalacja fotowoltaiczna to bardzo opłacalna inwestycja. Decydując się na zakup fotowoltaiki nasz dom (lub działka) staje się mini elektrownią, która produkuje prąd na nasze potrzeby.

Obecnie fotowoltaika w Krzeszowicach stała się dość popularna – zaobserwowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania montażem paneli fotowoltaicznych. Wciąż jednak w wielu mieszkańców Krzeszowic nie zdaje sobie sprawy z potencjału jaki drzemie w instalacjach fotowoltaicznych.

Skąd taki wniosek? Pomimo, że obecnie siedziba naszej firmy mieści się w Libiążu, Krzeszowice to rodzinne miasto, w którym często bywam. Wciąż widzę, wiele idealnie ukierunkowanych dachów na południe, które są niezagospodarowane. To potencjalne kilowaty energii, które uciekają przez palce.

Jakie dofinansowania do fotowoltaiki w Krzeszowicach?

Jedną z form wsparcia o jakie mogą ubiegać się mieszkańcy Krzeszowic jest program Czyste Powietrze.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych w tym programie wynosi do 6 000 zł.

Drugą formą wsparcia jest program Mój Prąd 4.0.
W tym programie również można uzyskać dotację w wysokości 6 000 zł. Jednak kwota ta będzie większa w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na instalacje fotowoltaiczna z magazynem energii.
Są to programy ogólnopolskie, więc mieszkańcy innych miejscowości oczywiście również mogą z nich korzystać.

Załatwiamy wszelkie formalności związane z uzyskaniem dofinansowania w programie Mój Prąd.

Pamiętajcie, że warto korzystać z usług sprawdzonej, lokalnej firmy do montażu paneli fotowoltaicznych. Sprawny montaż i obsługa klienta to cechy, zasady, którymi się kierujemy. Pomagamy także we wszelkich formalnościach.

Sąsiednie miasta, w których montujemy fotowoltaikę

Dlaczego warto wybrać Balansdom – Grupa Ekoterm Sp. z o.o.

Jaką firmę wybrać do montażu fotowoltaiki
Jaką firmę wybrać do montażu fotowoltaiki

Fotowoltaika Krzeszowice – przykładowe realizacje

Fotowoltaika Krzeszowice Małopolska

Fotowoltaika montaż Krzeszowice firmy