Fotowoltaika Jaworzno
Fotowoltaika w Jaworznie

Jaworzno to miasto administracyjnie należące do województwa śląskiego, w którym liczba mieszkańców wynosi ok. 89 tysięcy osób. Jest to miasto znane z produkcji energii. Fotowoltaika bez wsparcia elektrowni węglowych lub atomowych nie jest w stanie zapewnić ciągłości dostaw energii. Dlatego tak ważna jest nie tylko indywidualna produkcja energii na dachach mieszkańców Jaworzna, ale również produkcja w dużych elektrowniach.

Fotowoltaika Jaworzno – dofinansowanie

Rozwój fotowoltaiki w Jaworznie jest wspierany przez rządowe programy takie jak Czyste Powietrze oraz Mój Prąd. Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji z programu Mój Prąd. Jest to program skierowany bezpośrednio do klientów indywidualnych, którzy pragną wytwarzać własną energię.

Postaw na sprawdzoną firmę z branży fotowoltaicznej

Dlatego jeśli jesteś właścicielem domu jednorodzinnego w Jaworznie lub okolicy i chcesz założyć panele, pomożemy Ci dobrać odpowiednią wielkość instalacji fotowoltaicznej, zamontować oraz załatwić pozostałe formalności w celu uzyskania dofinansowania.

Instalacje fotowoltaiczne Jaworzno

Fotowoltaika w Jaworznie to opłacalna inwestycja. Nie zwlekaj z decyzją i napisz dzisiaj, ponieważ nabór wniosków o dofinansowanie trwa do 31.03.2023 roku.

W jakich sąsiednich miastach montujemy panele fotowoltaiczne?