Poznajmy się

BalansDom tworzą pasjonaci energii odnawialnych. Wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii oraz prywatne zamiłowanie do domów pasywnych poskutkowało założeniem rodzinnej firmy.

BalansDom to marka należąca do firmy “Grupa Ekoterm Spółka z o.o”., która zajmuje się realizacją projektów fotowoltaicznych oraz magazynów energii. 

 

Balans logo

 

 

Gdzie pracujemy?

Pracujemy głównie na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Skupienie się na regionalnym obszarze sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie zająć się wyceną, montażem oraz serwisem.

 

Co robimy?

Naszym głównym obszarem działalności jest montaż instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii. To dzięki nim odzyskasz czas i pieniądze, które co miesiąc wydajesz na pokrycie bieżących rachunków. 

Wraz z moimi ekipami zamontowałem ponad 100 instalacji fotowoltaicznych. Obecnie jestem skupiony na sprzedaży i doradztwie, jednak dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu możesz być pewien, że podczas montażu teoria nie rozjedzie się z rzeczywistością.  

 

 

"Pomagam właścicielom domów jednorodzinnych diametralnie obniżyć rachunki za prąd"

Konrad Piech - CEO BalansDom

 

Bezpieczeństwo i solidność

Setki godzin spędzonych na dachu sprawiły, że wiemy z jakimi wyzwaniami możemy spotkać się podczas montażu. Dzięki temu przeciętny montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy w ciągu 1-2 dni. 

Nie chodzi jednak o to, żeby było szybko. Bezpieczeństwo i solidność wykonania instalacji to priorytety, którymi się kierujemy.

Dlatego nie korzystamy z usług podwykonawców. Zatrudniamy jedynie sprawdzonych i doświadczonych ludzi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czasami wystarczy jeden błąd, żeby zniszczyć latami wypracowaną renomę.

 

 

 

Nie chowamy się za sprzedawcami i podwykonawcami

To dzięki naszym doświadczonym pracownikom, po montażu nasi klienci mogą spać spokojnie. 

Za każdą zamontowaną instalację bierzemy 100% odpowiedzialności.
My sprzedajemy, my montujemy, my serwisujemy. 

Nie chowamy się za sprzedawcami i podwykonawcami. 

To do mnie lub mojego brata Piotra dodzwonisz się w sprawie wyceny instalacji.
To któryś z nas przyjedzie spotkać się z Tobą, aby skonsultować projekt i uzgodnić warunki współpracy.

Wreszcie to nasza ekipa zamontuje instalację. Nie przypadkowi ludzie z łapanki, tylko profesjonaliści dla których praca w tej branży jest prawdziwą pasją, a dobrze wykonana instalacja, pozwala spokojnie zasnąć. 

 

Kierujemy się filozofią ciągłego doskonalenia

Nieustanne poszukiwanie nowej wiedzy, doskonalenie naszych procesów oraz utrzymywanie znakomitych relacji z Klientami to nasze priorytety

Kierujemy się nimi na co dzień i dzięki temu w trudnym czasie, kiedy wiele konkurencyjnych firm ogłosiło upadłość, my nadal się rozwijamy.

Zrealizowaliśmy wszystkie projekty, których się podjęliśmy i nigdy nie zostawiliśmy naszych Klientów na lodzie. 

 

Kursy i szkolenia

Branża odnawialnych źródeł energii to temat, który ciągle się rozwija. Uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach pomaga być nam na bieżąco.

 

Zadzwoń lub napisz, najlepiej dzisiaj,

bo po co odwlekać rzeczy ważne dla Twojej rodziny i Waszego domu.

Do usłyszenia