BalansDom tworzą pasjonaci energii odnawialnej. Wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii oraz prywatne zamiłowanie do domów pasywnych poskutkowało założeniem rodzinnej firmy.

BalansDom to marka należąca do naszej firmy “Grupa Ekoterm Spółka z o.o”. wyodrębniona w celu realizowania tylko projektów fotowoltaicznych oraz magazynów energii. 

Działamy głównie na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego. Skupienie się na regionalnym obszarze działania sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie zająć się wyceną, montażem oraz ewentualnym serwisem.


Konrad Balansdom

 

"Pomagam właścicielom domów jednorodzinnych odzyskać komfort, czas i pieniądze"

Konrad Piech - CEO BalansDom


 

Co robimy?

Naszym głównym obszarem działalności jest montaż instalacji fotowoltaicznych oraz magazynów energii. To dzięki nim odzyskasz czas i pieniądze, które co miesiąc wydajesz na pokrycie bieżących rachunków. 

Wraz z moimi ekipami zamontowałem ponad 100 instalacji fotowoltaicznych. Obecnie jestem skupiony na sprzedaży i doradztwie, jednak dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu możesz być pewien, że podczas montażu teoria nie rozjedzie się z rzeczywistością.  

 

Bezpieczeństwo i solidność

Setki godzin spędzonych na dachu sprawiły, że wiem z jakimi wyzwaniami możemy się spotkać podczas montażu.  Dzięki temu przeciętny montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy w 1-2 dni. 

Nie chodzi jednak o to, żeby było szybko. Bezpieczeństwo i solidność wykonania instalacji to priorytety, którymi się kierujemy.

Dlatego nie korzystamy z usług podwykonawców. Zatrudniamy sprawdzonych i doświadczonych ludzi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czasami wystarczy jeden błąd, żeby zniszczyć latami wypracowaną renomę.

 

 

 

Nie chowamy się za sprzedawcami i podwykonawcami

To dzięki naszym doświadczonym pracownikom, po montażu nasi klienci mogą spać spokojnie. 

Za każdą zamontowaną instalację bierzemy 100% odpowiedzialności. My sprzedajemy, my montujemy, my serwisujemy. 

Jednym zdaniem nie chowamy się za sprzedawcami i podwykonawcami. 

To do mnie lub mojego brata i współwłaściciela Piotra dodzwonisz się w sprawach wyceny instalacji. To któryś z nas przyjedzie skonsultować projekt i uzgodnić warunki współpracy. 

Do rychłego zobaczenia! 

Konrad