Balans logo

Poznajmy się

BalansDom – Grupa Ekoterm Spółka z o.o to firma tworzona przez pasjonatów energii odnawialnych. Wieloletnie doświadczenie w branży OZE oraz prywatne zamiłowanie do domów pasywnych poskutkowało założeniem rodzinnej firmy.

Co robimy?

Naszym głównym obszarem działalności jest montaż instalacji fotowoltaicznych.
Jesteśmy przekonani, że to dzięki fotowoltaice nasi Klienci zmieniają swoje życie na lepsze – odzyskują czas i pieniądze, które w innym przypadku musieliby poświęcić na pokrycie bieżących rachunków.

Gdzie pracujemy?

Pracujemy głównie na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego
i podkarpackiego.


Zazwyczaj jest to teren w promieniu do 150 km od siedziby naszej firmy w Libiążu. Takie podejście pozwala nam sprawnie zająć się wyceną, montażem oraz serwisem instalacji.

Bezpieczeństwo, solidność i profesjonalizm to nasze priorytety

Setki godzin spędzonych na dachu sprawiły, że wiemy z jakimi wyzwaniami możemy spotkać się podczas montażu. Dzięki temu przeciętny montaż instalacji fotowoltaicznej wykonujemy w ciągu 2 dni.

Nie chodzi jednak o to, żeby było szybko. Bezpieczeństwo i solidność wykonania instalacji to priorytety, którymi się kierujemy.

Dlatego zatrudniamy jedynie sprawdzonych i doświadczonych ludzi, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czasami wystarczy jeden błąd, żeby zniszczyć latami wypracowaną renomę.

To dzięki naszym doświadczonym pracownikom, po montażu nasi klienci mogą spać spokojnie.

Nie chowamy się za sprzedawcami
i podwykonawcami

Za każdą zamontowaną instalację bierzemy 100% odpowiedzialności.

To bezpośrednio do nas dodzwonisz się w sprawie wyceny instalacji. Dzięki temu omijasz pośredników, a my jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjną wycenę.

Masz też pewność, że Twoje dane kontaktowe są bezpieczne. Nigdy, nikomu ich nie udostępnimy. Kontaktujemy się tylko i wyłącznie na życzenie Klienta. Bez natrętnych telefonów. Szanujemy Twoją prywatność.

To ktoś z nas przyjedzie spotkać się z Tobą, aby skonsultować projekt, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz uzgodnić warunki współpracy.

BalansDom Grupa Ekoterm Spółka z o.o

Kierujemy się filozofią ciągłego doskonalenia

Nieustanne poszukiwanie nowej wiedzy, doskonalenie naszych procesów oraz utrzymywanie znakomitych relacji z Klientami to nasze priorytety.

Kierujemy się nimi na co dzień i dzięki temu w trudnym czasie, kiedy wiele konkurencyjnych firm ogłosiło upadłość, my nadal się rozwijamy.

Zrealizowaliśmy wszystkie projekty, których się podjęliśmy i nigdy nie zostawiliśmy naszych Klientów na lodzie.

Potwierdzają to opinie, które otrzymujemy od naszych Klientów.

Opinie BalansDom Grupa Ekoterm Spółka z o.o.

opinie grupa ekoterm

Kursy i szkolenia – jesteśmy na bieżąco

Branża odnawialnych źródeł energii to temat, który ciągle się rozwija. Uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach pomaga nam wprowadzać zmiany i wykorzystywać nowinki techniczne.

Zadzwoń lub napisz, najlepiej dzisiaj,
bo po co odwlekać rzeczy ważne dla Twojej rodziny i Waszego domu.